Przejdź do treści
Strona główna » Rekrutacja

Rekrutacja

Nabór 2 – studia podyplomowe

Czas trwania: od 12 sierpnia do 16 sierpnia – nie decyduje kolejność zgłoszeń.
Przyjmowane będą jedynie Fiszki Zgłoszeniowe wysłane we wskazanym terminie.

Nabór 2 został zakończony

  1. Wypełnij fiszkę zgłoszeniową.
  2. Zapisz poprawnie fiszkę w PDF – INSTRUKCJA zapisu w PDF
  3. Fiszkę w formacie PDF podpisz elektronicznie – INSTRUKCJA PODPIS ELEKTRONICZNY
  4. Wyślij fiszkę na adres mailowy: rekrutacja10.17@inkubatorsl.pl (fiszki wysłane na inny adres nie będą rozpatrywane)

    UWAGA! Przed wysłanie fiszki sprawdź, czy prawidłowo uzupełniłeś/aś wszystkie dane.

Jedna osoba może złożyć tylko jedną fiszkę zgłoszeniową w danej rundzie naboru u wybranego przez siebie operatora.
W przypadku powtórnej wysyłki fiszki do danego operatora w danym naborze przez tę samą osobę, weryfikowana jest tylko fiszka, która jako pierwsza w kolejności wpłynęła na konto e-mailowe operatora. Operator nie weryfikuje pozostałych fiszek.

  • dot. pyt. 7 fiszki – wpisz albo adres stałego miejsca zamieszkania albo adres siedziby firmy w której pracujesz,
  • dot. pyt. 15 fiszkizastanów się czy na pewno twoje wybrane studia wpisują się w Regionalną Strategię Innowacji lub Program Rozwoju Technologii (zobacz listę) – jeśli zaznaczysz TAK, twoje studia muszą wpisywać się w jeden z tematów: medycyna, energetyka i górnictwo, ochrona środowiska, informatyka i telekomunikacja, a także produkcja i przetwarzanie materiałów, transport i infrastruktura transportowa, przemysł maszynowy, samochodowy, lotniczy i górniczy oraz nanotechnologie i nanomateriały,
  • dot. pyt. 16 fiszki – upewnij się, że twoje wybrane studia będą prowadziły do uzyskania zielonych umiejętności (kompetencji).
  • dot. pyt. 17 fiszki – upewnij się, że twoje studia będą prowadziły do uzyskania kwalifikacji, czyli że zdobyte przez ciebie umiejętności zostaną potwierdzone w trakcie zewnętrznego egzaminu z którego otrzymasz certyfikat, potwierdzający zdany egzamin (jeśli nie zdasz egzaminu, nie zwrócimy ci za niego kosztów).

  1. Definicja zielonych umiejętności (kompetencji)
  2. Wykaz przykładowych zielonych umiejętności – opracowany przez Komisję Europejską w ramach klasyfikacji ESCO w ramach Konkursu Utworzenie i wsparcie funkcjonowania 120 branżowych centrów umiejętności (BCU), realizujących koncepcję centrów doskonałości zawodowej (CoVEs) – konkurs uzupełniający
  3. Wykaz obszarów i grup technologii, w odniesieniu do których weryfikuje się usługę rozwojową pod względem spełniania kryterium powiązania z RIS i PRT (Regionalna Strategia Innowacji Województwa Śląskiego 2030 oraz Program Rozwoju Technologii Województwa Śląskiego na lata 2019-2030)

Skip to content